Ing. Jan Lička

manažer logistiky, Garant pro oblast dopravní infrastruktury

Jan Lička (* 24. července 1981) je v Pirátské straně garantem resortního týmu Dopravy za oblast infrastruktury. Pochází z Frydku, většinu života prožil v Kralupech nad Vltavou a od roku 2015 hospodaří na statku u Benešova.

Vystudoval francouzské lyceum Jana Nerudy v Praze a tamtéž i Vysokou školu ekonomickou, obor Mezinárodní obchod - logistika. Titul inženýra získal na základě stáže v Jaguar Cars Birmingham za studii optimalizace lidských zdrojů ve vnitropodnikové logistice. Praxi zhodnotil v několika nadnárodních společnostech, dnes pracuje jako externí konzultant v automobilovém průmyslu.

Je předsedou komise infrastruktury a dozorčí rady Technických služeb města Benešov. Od roku 2020 je také zastupitelem Středočeského kraje. Je mj. spoluautorem pirátského programu Dopravy, celostátní Mapy investic nebo ankety Inventura cestovatelů.

Když zrovna není ponořen do logistiky a politiky, věnuje se komunitní zahradě, rekonstrukci domu, manželce, dcerám a jiné zvěři.

Projektový manažer logistiky v automotive, specializuje se automatizaci a investiční výstavbu. Jako gestor zastřešuje poradní tým poslaneckého klubu pro oblast dopravy a z pozice garanta dohlíží na dopravní infrastrukturu. Technoliberál a geoista. Je členem Pirátů.

jan-licka

Pirátská strana

Telefon

727839754

Město


Lidé

Mgr. Marek Lahoda
Mgr. Marek Lahoda Garant RT Doprava pro oblast městské mobility
Veronika Murzynová
Veronika Murzynová vedoucí resortního týmu Doprava
Poznejte celý náš tým